Soğuk Oda İmalatı, Soğuk Hava Deposu İmalatı, Soğuk Hava Deposu Projelendirme, Anahtar Teslimi Proje, soğuk oda, buzhane, soğuk hava deposu, pendik

Soğuk Oda/Soğuk Hava Deposu Sistemleri

Aralık Soğutma

Aralık Soğutma; buzhane, serin oda, soğuk oda, ortam soğutma, soğuk hava depolarının projelendirme, tasarım, uygulama, bakım onarım, arıza ve teknik servis hizmetlerini içine alan anahtar teslimi soğuk hava depo imalatı yapmaktadır.

Meyve, sebzeler, tarım sektörü, parekende sektörü, ilaç sektörü, gıda sektörü, sağlık ürünleri, et, süt, süt ürünleri, yumurta, balık, tavuk, çicek sektörü, sucuk salam, pastırma gibi et ürünleri üretimlerinden itibaren sıcaklık ve nem ayarları ürün özelliklerine göre yapılan dünyanın ve ülkemizin önde gelen soğutma sistemleri markalarının ürünlerini kullanan, konusunda uzman personeli ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyen, ekonomik ve ergonomik çözümler sunan firmamız yakın gelecekte sektörün lider firmalarından biri olmayı amaçlamaktadır.

Soğuk Hava Depolarınızın 7 gün 24 saat teknik servis hizmetini veriyoruz. Soğuk hava depo ve buzhanelerin bakım onarım, arıza, yenileme vb. işleriniz garantili ve kaliteli olarak yapıyoruz.

İşletme yapısı, fiziki mekan, ürün özellikleri, alt yapı özellikleri, binaların konumu, inşaat tekniği, izolasyon özellikleri, yeterlilik özellikleri göz önüne alınarak soğuk hava deposu ihtiyaçlarınızı projelendiriyoruz.

Neden Aralık Soğutma Sistemleri?

  • Uygun ve ekonomik fiyatlandırma
  • Konusunda Uzman personel
  • Toplam kalite yönetimi anlayışı ile üretilen ürün ve hizmet
  • Dünyanın ve ülkemizin önce gelen markalarına ait ürün kullanımı
  • Koşulsuz müşteri menuniyeti ilkesi
  • Projeye özel çözümler
  • Hızlı ve zamanında proje teslimi
  • Yılların verdiği sektörel deneyim
Soğuk Oda İmalatı, Soğuk Hava Deposu İmalatı, Soğuk Hava Deposu Projelendirme, Anahtar Teslimi Proje, soğuk oda, buzhane, soğuk hava deposu, pendik

Sistem Özellikleri

"Günümüzde soğuk hava depoları isteğe bağlı olarak ve/veya ihtiyaç doğrultusunda belirlenen alanlarda kurulabilmektedir. İzolasyon ısı ve nem değerlerini dengelemede önemli parametredir. İzolasyon paneller ile sağlandığından soğuk hava deposunun taşınması mümkündür. Firmamız soğuk hava deposu demonte ve montaj işlemlerini garantili olarak yapmaktadır.

Soğuk hava deposu maliyet hesaplamasında; soğutmada kullanılan cihazların marka ve kaliteleri, soğutma depo hacmi ve ürün özellikleri, seçilen yalıtım malzeme türü ve kalitesi, soğutma ısı aralık ve değerleri, hedeflenen ürün özellikleri gibi değişkenler ile hesaplanmaktadır.

Proje detaylarınızı bize bildirin gerekli hesaplama ve çalışmaları yapıp proje maliyetinizi ücretsiz olarak çıkaralım.

Aralık Soğutma® Aralık Grup Tescilli Markasıdır.